Camborne Town wint Regionals in West Engeland, Flowers ook naar Londen

Laatste update om 20:33 op Sunday, 15 March

Ook in Torquay werden de Regionals van West Engeland afgemaakt. Met name in de 3e divisie waren er flink wat afzeggingen. De titel ging naar Camborne Town o.l.v. Ian Porthouse, die daarmee zijn tweede Regionale titel won. Ook Flowers wist zich te plaatsen voor de Finals. De Nederlandse dirigent Erik van de Kolk wist met Filton Concert Brass een knappe 3e plek te bemachtigen. Een uitslag die goed past in het rijtje uitslagen dat deze band de afgelopen jaren, veelal onder leiding van Tom Davoren heeft neergezet. De band werkt na het emigreren van Tom met verschillende dirigenten. Evenals in Schotland vorige week was Jappie Dijkstra een van de juryleden in Torquay.

London & Southern Counties Contest afgelast
In Groot Brittannië zijn nu strengere maatregelen van kracht en daarom zijn dit de laatste uitslagen van de Regionals dit jaar. De London & Southern Counties Contest die voor volgende week op het programma stond is geannuleerd vanwege de Coronacrisis. Uit deze regio zullen de bands worden aangewezen voor de Finals op basis van hun ranking. Die wordt binnenkort bekend gemaakt.   

Kampioensdivisie:
Verplicht werk: A Tale as Yet Untold (Philip Sparke)
Jury: Jacob Dijkstra & Chris King

1. Camborne Town (Ian Porthouse)*
2. Flowers (Paul Holland)*
3. Filton Concert Brass (Erik van de Kolk)
4. Aldbourne (David Thornton)
5. Verwood Concert Brass (Kevin Smith)
6. St Dennis (Darren R Hawken)
7. Woodfalls (Robert Childs)
8. Bournemouth Concert Brass (Howard Evans)
9. Lydbrook (Glyn Williams)
10. SW Comms (Sam Hairsine)
11. Michelmersh Silver (Melvin White)

*Gekwalificeerd voor de Finals in Londen
Teruggetrokken: Chalford (Steve Tubb)

1e divisie:
Verplicht werk: Legacy (Tom Davoren)
Jury: Chris Davis & Jacob Dijkstra

1. Brunel Brass (Daniel Hall)*
2. Roche Brass (David Johnson)*
3. Forest of Dean Brass (Gareth Ritter)*
4. Lanner & District Silver (Aaron Harvey)
5. Sherborne Town (Jonathan Lush-Camps)
6. Glastonbury Brass (Daniel Shave)
7. Bodmin Town (John Maines)
8. Andover Town (Steve Large)
9. Sidmouth Town (Adrian Harvey)
10. City of Bristol Brass (Ian Holmes)
11. St Pinnock (Colin Hudson)
12. A W Parker (Drybrook) (Joshua Ruck)
13. Camborne Junior Contesting (Alan Pope)
14. St Austell Town (Iain McKnight)
15. Soundhouse Brass (Lee Clayson)
16. Otterbourne Brass (Jonathan Lush-Camps)
17. Hyde (Nigel Seaman)

*Gekwalificeerd voor de Finals in Cheltenham
Teruggetrokken: Helston Town (John Berryman)

2e divisie:
Verplicht werk: The Golden Sabre — Tales of the Hussar-Poet, Denis Davydov (Kit Turnbull)
Jury: Chris King & John Winterflood

1. Hatherleigh Silver (Nick West)*
2. St Keverne (Karl Long)*
3. Wotton-under-Edge & District (Ian Dickinson)
4. Shrewton Silver (Mike Dunford)
5. Denmead Brass (Estelle Flood)
6. Phoenix Brass (Crewkerne) (David Boorer)
7. Weston Brass (Lewis Wilkinson)
8. Cinderford (Chris Howley)
9. Mount Charles (Jeremy Taylor)
10. New Forest Brass (Ian Luxford)
11. Lydney Town (Sion Rhys Jones)
12. Downton (Paul Williams)
13. Bream Silver (Hugh Bamford)
14. South Molton Town (Gil Taylor)

*Gekwalificeerd voor de Finals in Cheltenham
Teruggetrokken: Midsomer Norton & Radstock Silver (Joanne Sykes)

3e divisie:
Verplicht werk: Endurance — narrative variations for brass band (Andrew Baker)
Jury: Gary Davies & John Winterflood

1. Poole Borough (Lloyd Bartlett)*
2. Ocean Brass (Dr Martin Humphries)*
3. Gosport Solent Brass (Colin Garner)*
4. Wroughton Silver (Neil Webb)
5. Porthleven Town (Tom Bassett)
6. Gillingham Imperial Silver (James Bennett)
7. Verwood Town (Emma Button)
8. Bratton Silver (Simon Carr)
9. Exeter Railway (Gareth Davies)
10. Pendeen Silver (Leonard Adams)
11. Cheltenham Silver (Nigel Galliott)
12. City of Bath Brass (Martin Perry)
13. Swindon Brass (Francis Cowley)

*Gekwalificeerd voor de Finals in Cheltenham
Teruggetrokken: Bugle Silver (Tom Howard), Pendennis Brass (Ian Edwards), Pillowell Silver (Ian Whitburn), St Stythians (James Burns) en Weymouth Concert Brass (Helen Brind)

4e divisie:
Verplicht werk: Neverland (Christopher Bond)
Jury: Gary Davies & Nicholas Garman

1. Nailsworth Silver (Anri Adachi)*
2. Redruth Town (Mark Arnold)*
3. Tewkesbury Town (Andrea Price)
4. Brunel Brass Academy (Ben Halstead)
5. Illogan Sparnon Silver (Shaun Marsden)
6. Bideford Town Band (Mark Durham)
7. Chalford Academy (Steve Tubb)
8. Test Valley Brass (John Heritage)
9. Shaftesbury Town Silver (Martin Hill)
10. Saltash Town (Ross Farr-Semmens)
11. Okehampton Excelsior Silver (Robert Julian)
12. Wincanton Silver (James White)
13. Cheltenham Silver Academy (Colin Forster)
14. Torbay Brass (Joe Rowlands)

*Gekwalificeerd voor de Finals in Cheltenham
Teruggetrokken: Shanklin Town Brass (IoW) (Malcolm Lewis); Tiverton Town (John Fitton)