Uitslagen National Brass Band Championships Lower Sections

Laatste update om 22:41 op Sunday, 19 September

Op 18 en 19 september vonden in de Racecourse in Cheltenham de uitgestelde finales van de Nationals plaats voor de divisies 1 t/m 4. De titels reizen mee naar Schotland, Yorkshire, Noord-Engeland en West Engeland.

Uitslagen:
1e divisie

Verplicht werk: Connotations (Edward Gregson)
Jury: Alan Morrison & Sheona Wade (Steven Sykes trok zich terug na een positieve Covid test)

1. Kingdom Brass (Ian Porthouse)
2. Sandhurst Silver (David Johnson)
3. Medway (Nigel Taken)
4. Roberts Bakery (Paul Lovatt-Cooper)
5. Unite the Union (John Davis)
6. Jackfield (David Maplestone)
7. Tylorstown (Gary Davies)
8. Blackburn & Darwen (Daniel Thomas)
9. Brunel Brass (Daniel Hall)
10. Knottingley Silver (Kevin Belcher)
11. York Railway Institute (David Lancaster)
12. Ripon City (Mark Sidwell)
13. Newstead (Jim Davies)
14. BTM (Jeff Hutcherson)

Beste instrumentalist: John Storey (euphonium) — Sandhurst Silver

2e divisie
Verplicht werk: 'Lions of Legends' Thierry Deleruyelle
Jury: Nicholas Garmen; Steve Pritchard-Jones; David Hirst

1. Hebden Bridge (Chris Binns)
2. BD1 (Jonathan Bates)
3. Wantage Concert (Paul Holland)
4. Annan Town (Andrew Warriner)
5. Uppermill (Mark Peacock)
6. Durham Miners' Association (Stuart Gray)
7. St Keverne (Karl Long)
8. Taff Vale (Gareth Ritter)
9. Cockerton Prize Silver (Andrew Hunter)
10. Tendring (David Johnson)
11. Gresley Colliery (Craig Stevens)
12. Bedford Town (Craig Paterson)
13. Valley (Haydock) (David Chadwick)
14. Glossop Old (David Ashworth)
15. Eagley (Chris Wormald)
16. Hatherleigh Silver (Nick West)
17. Abertillery Town (Alun Williams)

Beste instrumentalist: Solo Cornet (Hebden Bridge)

3e divisie
Verplicht werk: Kaleidoscope (Philip Sparke)
Jury: Alan Bourne, Mark Wilkinson, Glyn Williams

1. Tewit Silver (Martin Hall)
2. Beaumaris (Clive Zwanswiniski)
3. Raunds Temperance (Jonathan Pippen)
4. Lostock Hall Memorial (Ryan Broad)
5. Stamford Brass (Julian Bright)
6. Hazel Grove (Nigel Beasley)
7. Lofthouse 2000 (Lee Whitworth)
8. Usk (James Jones)
9. Ocean Brass (Martin Humphries)
10. Kippax (Stephen Tighe)
11. Pilling Jubilee Silver (Steve Hartley)
12. Chichester City (Alfie Hughes)
13. Poole Borough (Lloyd Bartlett)
14. Langholm Town (Chris Shanks)
15. Gosport Solent (Rich Sharp)
16. Olney (Phil Devine)
Teruggetrokken: East Riding of Yorkshire (Frank Hoyland) 

Beste instrumentalist: Owen Jones (Solo cornet) — Tewit Silver

4e divisie
Verplicht werk: 'An Elgar Portrait' — Dan Price
Jury: Martin Heartfield, John Maines, Jonathan Pippen

1. Nailsworth Silver (Anri Adachi)
2. Skelmersdale Prize (Ben Coulson)
3. Crosskeys Silver (Sion Jones)
4. Hemel Hempstead (Paul Fothergill)
5. City of Birmingham (Saphran Ali)
6. Spennymoor Town (Fiona Casewell)
7. BMP Europe Ltd Goodshaw (David Ashworth)
8. Tewkesbury Town (Andrea Price)
9. Amington (Alan Gifford)
10. Cwmtawe (Wayne Pedrick)
11. Trentham (Shaun Farrington)
12. Easingwold Town (Alistair Shipman)
13. Pangbourne & District (Stewart Lewins)
14. Linthwaite (Matthew Pilcher)

Beste instrumentalist: Hazel Clifton (flugel horn) — Nailsworth
Jongste deelnemer: Michael McDonald (Spennymoor Town)